Правила прийому до закладу дошкільної освіти

Згідно розпорядження міського голови міста Дніпра від 15.02.2016 року

№ 60 -р зарахування до дошкільного закладу відбувається виключно на підставі попередньої електронної реестрації

Порядок зарахування до дошкільного закладу:

1. Заповніть реєстраційну форму (статус "Зареєстровано в черзі")

2. Відслідкуйте зміну статусу реєстрації

3. Прочитайте повідомлення про зміну статусу у Вашій електронній пошті

4. Подайте документи до ЗДО (протягом 30 днів)

Правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти

Відповідно до ст.53 Конституції України кожен має право на освіту. Прийом дітей в дошкільні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків. Згідно зі ст.. 36 Закону України «Про дошкільну освіту» батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад. У відповідності з п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. № 305 прийом дітей здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:

·        заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

·        медичної довідки про стан здоров'я дитини;

·        довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

·        свідоцтва про народження дитини;

·        відомості про батьків, домашню адресу;

Для прийому дітей до груп компенсуючого типу додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення відділу освіти.

Під час перебування у закладі діти переводяться з ясельної групи до дошкільної у розі досягнення ними на перше вересня поточного року трирічного віку. Далі вони перебувають у цій групі до випуску їх до школи. Якщо дитина потребує корекційного навчання, то за наслідками обстеження спеціалістами та за рішенням психолого-медико-педагогічної комісії, з обов’язковою згодою батьків, дитина може бути переведена у спеціалізовану групу в межах закладу, або у інший дошкільний заклад.

Відрахування дітей з дошкільного навчального закладу може здійснюватись:

·       за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

·       на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі цього типу;

·       у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом 2-х місяців.

Адміністрація дошкільного навчального закладу  письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ !

ЧЕКАЄМО НА ВАС У НАШОМУ САДОЧКУ !!!