Мережа груп

Комунальний заклад  дошкільної освіти  (ясла-садок) комбінованого типу № 192  розрахований на 8 груп. На даний час всі групи функціонують.

Групи комплектуються за віковими (одновікові, різновікові) ознаками, та групи компенсуючого  типу (логопедична).

Порядок комплектування груп дошкільного навчального закладу визначається відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у дошкільних навчальних закладах з урахуванням бажань батьків або осіб, які їх замінюють.

Кількість дітей у групах визначається відповідно до  Закону України «Про дошкільну освіту».

Група за віком

Кількість груп