Розклад занять на 2023– 2024 навчальний рік
РОЗКЛАД ОРГАНІЗОВАНИХ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ В КЗДО №192 ДМР
День тижня | Група ран віку №1 « Капітошка» | Молодша група №2 ( інклюзивна) « Сонячні зайчики» | Старша група №3 ( інклюзивна) « Веселка» |
Понеділок | 1 Конструювання 2 Фізкультура
ІІ половина дня БЖД/ Здоров’я та хвороба |
ІІ половина дня БЖД/ Здоров’я та хвороба | 1.Розвиток мовлення 2. Музичне ІІ половина дня БЖД/ Здоров’я та хвороба |
Вівторок | 1.Музичне 2.Сенсорні еталони ІІ половина дня Дитина в соціумі/ Предметно – практ д-сть
| 1. Математика - онлайн 2.Фізкультура ІІ половина дня Народознавство | 1.Математика - онлайн 2. Фізкультура ІІ половина дня Патріотичне виховання/народознавство
Гурткова робота з петриківського розпису «Сонячна Петриківка» |
Середа
| 1Розвиток мовлення 2 Фізкультура
ІІ половина дня Дитина у природному довкіллі / Предметний світ | 1. Літературна діяльність 2. Малювання
ІІ половина дня Предметно – практ д-сть | 1 Літературна діяльність+ Малювання 2. Дитина у природному довкіллі / Предметний світ ІІ половина дня Економічне /Основи правової культури
|
Четвер
| 1.Ліплення/ аплікація 2.Формування основ духовно-моральних якостей/ Гендерне вих-ня ІІ половина дня 1. Музичне
| 1. Музичне 2. Ліплення/ аплікація ІІ половина дня Формування основ духовно-моральних якостей/ Гендерне вих-ня | 1Грамота + підготовка руки до письма - онлайн 2.Музичне ІІ половина дня Формування основ духовно-мор. якостей/ Гендерне вих-ня |
П’ятниця | 1.Літературна діяльність 2.Малювання ІІ половина дня Розвага/ Театралізація | 1.Розвиток мовлення - онлайн 2. Фізкультура ІІ половина дня Розвага/ Театралізація | 1 . Фізкультура 2 Ліплення/ аплікація ІІ половина дня Предметно – практ д-сть/ Розвага/ Театралізація |
РОЗКЛАД ОРГАНІЗОВАНИХ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ В КЗО ДНЗ №192 «МРІЯ» (продовження)
День тижня | Середня група №4 (інклюзивна) «Веселий вулик» | Молодша група №5 (інклюзивна) «Чомусики» | Старша група №6 (інклюзивна) « Зірочки» |
Понеділок | 1. Дитина у природному довкіллі / Предметний світ 2. Фізкультура ІІ половина дня БЖД/ Здоров’я та хвороба | 1. Дитина у природному довкіллі / Предметний світ 2. Музичне ІІ половина дня БЖД/ Здоров’я та хвороба |
ІІ половина дня БЖД/ Здоров’я та хвороба |
Вівторок | 1. Математика - онлайн 2. Музичне ІІ половина дня Патріотичне виховання/народознавство
Гурткова робота з петр. розпису «Сонячна Петриківка» | 1. Математика - онлайн 2.Фізкультура ІІ половина дня Народознавство | 1.Математика - онлайн 2. Малювання+ Літературна діяльність ІІ половина дня Патріотичне виховання/ народознавство |
Середа
| 1. Літературна діяльність+ Малювання 2. Формування основ духовно-мор. якостей/ Гендерне вих ІІ половина дня Економічне / Основи правової культури
| 1. Літературна діяльність 2. Малювання
ІІ половина дня Предметно – практ д-сть | 1Дитина у природному довкіллі /Предметний світ 2. Музичне ІІ половина дня Економічне / Основи правової культури
|
Четвер
| 1. Розвиток мовлення - онлайн 2. Музичне ІІ половина дня Підготовка до навчання письма ня | 1.Ліплення/ аплікація 2.Музичне ІІ половина дня Формування основ духовно-моральних якостей/ Гендерне вих-ня | 1 Грамота + підготовка руки до письма - онлайн 2. Фізкультура ІІ половина дня Формування основ духовно-моральних якостей/ Гендерне вих-ня Гурткова робота з петриківського розпису «Сонячна Петриківка» |
П’ятниця | 1 Ліплення/ аплікація 2. Фізкультура ІІ половина дня Предметно – практ д-сть/ Розвага/ Театралізація | 1.Розвиток мовлення - онлайн 2. Фізкультура ІІ половина дня Розвага/ Театралізація | 1Ліплення/ аплікація 2. Музичне ІІ половина дня Предметно – практ д-сть Розвага/театралізація |
РОЗКЛАД ОРГАНІЗОВАНИХ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ В КЗО ДНЗ №192 «МРІЯ» (продовження)
День тижня | Середня група (логопедична) №7 « Дзвіночки» | Старша група (логопедична) №8 « Перлинка» |
Понеділок | 1. Розвиток мовлення (фронт) - онлайн 2. Фізкультура ІІ половина дня БЖД/ Здоров’я та хвороба | 1. Фізкультура 2.Розвиток мовлення(фронт) - онлайн ІІ половина дня БЖД/ Здоров’я та хвороба |
Вівторок | 1.Математика -онлайн 2. Дитина у природному довкіллі /Предметний світ ІІ половина дня Патріотичне виховання/народознавство |
ІІ половина дня Патріотичне виховання/народознавство |
Середа | 1. Літературна діяльність+ Малювання 2. Музичне ІІ половина дня Економічне / Основи правової культури
| 1. Літературна діяльність+ Малювання 2. Музичне ІІ половина дня Економічне / Основи правової культури
|
Четвер
| 1. Фізкультура 2. Формування основ духовно-моральних якостей/Гендерне вих-ня
ІІ половина дня Підготовка до навчання письма Гурткова робота з петриківського розпису «Сонячна Петриківка» | 1. Грамота+ підготовка руки до письма 2. Фізкультура ІІ половина дня Формування основ духовно-моральних якостей/ Гендерне вих-ня Гурткова робота з петриківського розпису «Сонячна Петриківка» |
П’ятниця | 1. Музичне 2. Ліплення /аплікація ІІ половина дня Предметно – практ д-сть Розвага/ театралізація
| 1.Ліплення/ аплікація 2. Музичне ІІ половина дня Предметно – практ д-сть Розвага/ Театралізація |